برند های معروف رنگ اپوکسی
رنگ مکث ، رنگ روناس و رنگسازی جوتن
رنگ آمیزی تاسیسات و خطوط لوله
رنگ اپوکسی زینک ریچ و رزین های آلکیدی ضد زنگ
اجرای اپوکسی کف
رنگ های با کیفیت پلی یورتان و رزین اپوکسی
کفپوش اپوکسی
اجرای تضمینی کفپوش اپوکسی
اپوکسی مخازن
اپوکسی مخازن سوخت و پلی یورتان
رنگ آمیزی سوله
رنگ مخصوص سوله محیط های صنعتی
رنگ آمیزی اپوکسی زینک ریچ
اجرای اپوکسی زینک ریچ مشکی
رنگ آمیزی تجهیزات و کانتینر
به کارگیری رنگ های مخصوص پلی یورتان تجهیزات صنعتی

 خدمات سندبلاست

خدمات سندبلاست به نوعی خدمات سایش سطح گفته می شود که توسط شرکت های مهندسی به صنایع مختلف ارائه می گردد.

در واقع روشی است که بااستفاده از ذرات ساینده و یکسری از تجهیزات و رعایت استانداردهای لازم کاربرد زیادی در پاکسازی و آماده سازی سطوح دارد. شرکت های ارائه دهنده خدمات سندبلاست با دانش تخصصی و تجربه کافی که در این زمینه در اختیار دارند قادر به اجرای این فرایند به نحو احسن می باشند.

شرکت خدمات سندبلاست موظف است تمام عملیات سایش سطوح را برای سطوح فلزی، چوبی و غیره برای تمام قطعات از ابتدای خدمات که شامل تهیه لوازم است تا انتهای عملیات سندبلاست که شامل بازرسی و نظارت سطوح موردنظر می باشد، به مشتری ارائه دهد.

شرکت رنگ آمیزی صنعتی پارسا یک شرکت متخصص در این زمینه میباشد که با بهترین امکانات و بکارگیری اپراتورهای حرفه ای با تجربه و متخصص برای اجرای سندبلاست سطوح متفاوت و تهیه و تأمین انواع ذرات ساینده مطابق با استانداردهای سندبلاست و تجهیزات و دستگاههای مورد نیاز بهترین خدمات سندبلاست را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

 

سند بلاست

سند بلاست یک فرایند مکانیکی است که بوسیله موادی مثل ماسه و هوا سطحی ترین قسمت یک جسم را در طی فرایند سائیدگی از بین می برد. متداول ترین مورد استفاده آن برای تمیز کردن سطوح می باشد علاوه بر آن می توان از سند بلاست برای تولید تصاویر و حکاکی روی مصنوعات، بطور معمول بر روی سنگ، مرمر، سرامیک، شیشه یا چوب استفاده کرد.

سند بلاست یکی ازکارآمدترین و بهینه ترین روش ها برای پاکسازی سازه های فلزی کوچک مثل بدنه و قطعات خودرو و ماشین آلات و سازه های بزرگی مثل سیلوها، توربین ها و ماشین آلات بزرگ و فوق سنگین و ... می باشد و از این روش می توان برای زدودن رنگ های قدیمی، دود و علائم فرسایش از ری سطوح مختلف، حذف زنگ زدگی از سازه ها و تمیز کردن قطعات مختلف خودرو و ماشین آلات استفاده کرد.

در واقع سندبلاست شیوه ای مقرون به صرفه برای پاکسازی سطوح مختلف می باشد زیرا با این روش می توان سطوح را بطور کامل پاک کرد و راندمان رنگ آمیزی را افزایش داد. حتی می توان با یک سندبلاست دقیق درجه زبری مشخصی را برای سطح ایجاد کرد به نحوی که بافت مورد نیاز برای اعمال پوشش و رنگ آماده شود.

 

کاربردهای سندبلاست

  • زدودن زنگ زدگی و رنگ های قدیمی سطوح
  • زبر کردن سطح قطعات جهت فرایند لعابکاری
  • صیقلی کردن سطوح
  • پولیش مات قالب های صنعتی
  • آماده کردن سطوح داخلی و خارجی قطعه های صنعتی جهت انجام آبکاری یا رنگ
  • حک کردن نوشته و تصویر بر روی سطوح مختلف مانند مرمر، شیشه،چوب، کاشی و سرامیک

 

انواع روش های سندبلاست

  • سندبلاست خشک که در آن از هوا و گرانول های مختلف استفاده می شود مانند گرانول های شیشه ای که برای حذف رسوبات آهکی و قارچ و رنگ از روی سطوحی مثل دیواره های استخر کاربرد دارد؛ یا دانه های شن که در مواردی مثل حذف زنگ زدگی و رنگ و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سندبلاست مرطوب که در این روش از هوا، آب و گرانولهای مورد نظر استفاده می شود.
  • میکروسندبلاست که این روش کاربرد بسیار زیادی در مرمت آثار هنری دارد که با تأثیر محیطی کم بهترین نتیجه را حتی روی مواد بسیار ظریف دارد.

 

 

گروه رنگ آمیزی صنعتی و اپوکسی پارسا - کپی برداری با ذکر منبع بلا مانع است. رنگ آمیزی صنعتی پارسا 97 - 2019